607391-2026 - Ergebnis
Ungarn – Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen – Gumiabroncsok beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gumiabroncsok beszerzése
Beschreibung: Gumiabroncsok beszerzése, 4 Ajánlati részben: 1. Ajánlati rész: Kerékpár köpeny és motorkerékpár gumiabroncs 2. Ajánlati rész: Személygépjármű gumiabroncs 3. Ajánlati rész: Kishaszongépjármű gumiabroncs 4. Ajánlati rész: Tehergépjármű gumiabroncs Az Ajánlatkérő által üzemeltetett gépjárműparkjának és a tevékenységének elvégzése során a javító műhelyeibe bekerülő járművek részére megfelelő minőségű gumiabroncsok szállítása keretszerződés keretében, a szezonális gumicserék gumiabroncs igényének kielégítése és eseti megrendelések alapján.
Vorherige Bekanntmachung: 731710-2025
Interne Kennung: EKR001888702025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kerékpár köpeny és motorkerékpár gumiabroncs
Beschreibung: 1. Ajánlati rész: Kerékpár köpeny és motorkerékpár gumiabroncs Az Ajánlatkérő az alábbiakban meghatározott mennyiségű kerékpár köpeny és motorkerékpár gumiabroncs beszerzését tervezi. Szerződéses keretösszeg az első 12 hónapra nettó 8.239.000 HUF, a szerződés meghosszabbítása esetén további nettó 8.239.000 HUF. Az Ajánlatkérő a fenti keretösszegek 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A beszerezni kívánt tervezett mennyiség 12 hónap időtartamra (illetve az adott 12 hónapra vonatkozó keretösszeg kimerüléséig): - 1.493 db köpeny - 215 db gumiabroncs. Az Ajánlatkérő a fenti tervezett mennyiséget az adott 12 hónapra vonatkozó keretösszeg 70%-os mértékéig (a lehívási kötelezettségnek megfelelő mértékig) határozta meg. Az Ajánlatkérő a szerződés teljesítése során tervezetten az adott 12 hónapra vonatkozó keretösszeg 10%-a arányában rendel Ártáblázatban nem szereplő terméket (lásd: 2. értékelési szempont). A nyertes ajánlattevőként szerződő fél kizárólag új terméket szállíthat a megkötésre kerülő szerződés keretén belül az Ajánlatkérő részére, semmilyen más, korábban már használt/felújított vagy egyéb állapotú termék nem tekinthető szerződésszerű teljesítésnek. Amennyiben a közbeszerzési műszaki leírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra vagy műszaki ajánlásra hivatkozik, az Ajánlatkérő a fenti hivatkozások mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érti.
Interne Kennung: EKR001888702025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34432100 Reifen für Fahrräder, 34411200 Reifen für Motorräder
Los: LOT-0002
Titel: Személygépjármű gumiabroncs
Beschreibung: 2. Ajánlati rész: Személygépjármű gumiabroncs Az Ajánlatkérő az alábbiakban meghatározott mennyiségű személygépjármű gumiabroncs beszerzését tervezi. Szerződéses keretösszeg az első 12 hónapra nettó 72.481.000 HUF, a szerződés meghosszabbítása esetén további nettó 72.481.000 HUF. Az Ajánlatkérő a fenti keretösszegek 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A beszerezni kívánt tervezett mennyiség 12 hónap időtartamra (illetve az adott 12 hónapra vonatkozó keretösszeg kimerüléséig): 3.052 db gumiabroncs. Az Ajánlatkérő a fenti tervezett mennyiséget az adott 12 hónapra vonatkozó keretösszeg 70%-os mértékéig (a lehívási kötelezettségnek megfelelő mértékig) határozta meg. Az Ajánlatkérő a szerződés teljesítése során tervezetten az adott 12 hónapra vonatkozó keretösszeg 10%-a arányában rendel Ártáblázatban nem szereplő terméket (lásd: 2. értékelési szempont). A nyertes ajánlattevőként szerződő fél kizárólag új terméket szállíthat a megkötésre kerülő szerződés keretén belül az Ajánlatkérő részére, semmilyen más, korábban már használt/felújított vagy egyéb állapotú termék nem tekinthető szerződésszerű teljesítésnek. Amennyiben a közbeszerzési műszaki leírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra vagy műszaki ajánlásra hivatkozik, az Ajánlatkérő a fenti hivatkozások mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érti.
Interne Kennung: EKR001888702025/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
Los: LOT-0003
Titel: Kishaszongépjármű gumiabroncs
Beschreibung: 3. Ajánlati rész: Kishaszongépjármű gumiabroncs Az Ajánlatkérő az alábbiakban meghatározott mennyiségű személygépjármű gumiabroncs beszerzését tervezi. Szerződéses keretösszeg az első 12 hónapra nettó 112.367.000 HUF, a szerződés meghosszabbítása esetén további nettó 112.367.000 HUF. Az Ajánlatkérő a fenti keretösszegek 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A beszerezni kívánt tervezett mennyiség 12 hónap időtartamra (illetve az adott 12 hónapra vonatkozó keretösszeg kimerüléséig): 3.468 db gumiabroncs. Az Ajánlatkérő a fenti tervezett mennyiséget az adott 12 hónapra vonatkozó keretösszeg 70%-os mértékéig (a lehívási kötelezettségnek megfelelő mértékig) határozta meg. Az Ajánlatkérő a szerződés teljesítése során tervezetten az adott 12 hónapra vonatkozó keretösszeg 10%-a arányában rendel Ártáblázatban nem szereplő terméket (lásd: 2. értékelési szempont). A nyertes ajánlattevőként szerződő fél kizárólag új terméket szállíthat a megkötésre kerülő szerződés keretén belül az Ajánlatkérő részére, semmilyen más, korábban már használt/felújított vagy egyéb állapotú termék nem tekinthető szerződésszerű teljesítésnek. Amennyiben a közbeszerzési műszaki leírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra vagy műszaki ajánlásra hivatkozik, az Ajánlatkérő a fenti hivatkozások mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érti.
Interne Kennung: EKR001888702025/3
Los: LOT-0004
Titel: Tehergépjármű gumiabroncs
Beschreibung: 4. Ajánlati rész: Tehergépjármű gumiabroncs Az Ajánlatkérő az alábbiakban meghatározott mennyiségű személygépjármű gumiabroncs beszerzését tervezi. Szerződéses keretösszeg az első 12 hónapra nettó 53.538.000 HUF, a szerződés meghosszabbítása esetén további nettó 53.538.000 HUF. Az Ajánlatkérő a fenti keretösszegek 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A beszerezni kívánt tervezett mennyiség 12 hónap időtartamra (illetve az adott 12 hónapra vonatkozó keretösszeg kimerüléséig): 414 db gumiabroncs. Az Ajánlatkérő a fenti tervezett mennyiséget az adott 12 hónapra vonatkozó keretösszeg 70%-os mértékéig (a lehívási kötelezettségnek megfelelő mértékig) határozta meg. Az Ajánlatkérő a szerződés teljesítése során tervezetten az adott 12 hónapra vonatkozó keretösszeg 10%-a arányában rendel Ártáblázatban nem szereplő terméket (lásd: 2. értékelési szempont). A nyertes ajánlattevőként szerződő fél kizárólag új terméket szállíthat a megkötésre kerülő szerződés keretén belül az Ajánlatkérő részére, semmilyen más, korábban már használt/felújított vagy egyéb állapotú termék nem tekinthető szerződésszerű teljesítésnek. Amennyiben a közbeszerzési műszaki leírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra vagy műszaki ajánlásra hivatkozik, az Ajánlatkérő a fenti hivatkozások mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érti.
Interne Kennung: EKR001888702025/4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34352100 Reifen für Lastkraftwagen