2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia mienia Warszawskiej Wytwórni Energii (WWE), pozostałego mienia Zamawiającego oraz OC działalności
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Ubezpieczenie mienia: a) Sekcja I - Warszawskiej Wytwórni Energii (WWE) oraz b) Sekcja II - pozostałego mienia spółki oraz OC działalności zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.
Interne Kennung: RZP.27.35.2026.JN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Ubezpieczenie mienia: a) Sekcja I - Warszawskiej Wytwórni Energii (WWE) oraz b) Sekcja II - pozostałego mienia spółki oraz OC działalności" 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (PD), w ramach Sekcji I i II b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI), w ramach Sekcji I i II c) ubezpieczenie maszyn i urządzeń od uszkodzeń wskutek awarii (MB), w ramach Sekcji I d) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia (OC), w ramach Sekcji II 3. Termin wykonania zamówienia (okres ubezpieczenia) w odniesieniu do: a) Sekcji I tj. ubezpieczenia mienia WWE wynosi 18 miesięcy (od dnia 15.12.2026 do 15.06.2028) oraz b) Sekcji II tj. ubezpieczenia pozostałego mienia spółki oraz OC działalności wynosi 381 dni (od 01.06.2027 do 15.06.2028).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak