See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa leków programowych, produktów leczniczych oraz kleiku ryżowego.
Beschreibung: Wymagania techniczne i organizacyjne zgodnie z SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 450773-2026
Interne Kennung: 46/ZPN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zapewnienie ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Kleik ryżowy- dokładny opis w załączniku nr 1a do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Leki - dokładny opis w załączniku nr 1a do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8