607418-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie – Dostawa narzędzi endoskopowych dla potrzeb Pracowni Endoskopowej i Klinicznego Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w WSZ w Płocku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa narzędzi endoskopowych dla potrzeb Pracowni Endoskopowej i Klinicznego Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w WSZ w Płocku.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1 -22 pakiety do SWZ
Interne KennungSZ.2910.8.( 46 /ZP/26).2026 EK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
LosLOT-0001
TitelZestaw gumek lateksowych, zestaw do mukozektomii na 24m-ceDEPOZYT Pracownia Endoskopowa
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia- załącznik nr 1,do SWZ , 22 pakiety
Interne KennungPAKIETNR1
LosLOT-0002
TitelProwadniki do dróg żółciowych na 24m-ce.Depozyt,Pracownia Endoskopowaznej w WSZ w Płocku.
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia- załącznik nr 1 do SWZ
Interne KennungPAKIETNR2
LosLOT-0003
TitelNarzędziado ECPW na 24 m-ce. DepozytPracownia Endoskopowa
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia-załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungPAKIETNR3
LosLOT-0004
TitelProtezy samorozprężalne i narzędzia do ECPW na 24 m-ce Depozyt,Pracownia Endoskopowa
Interne KennungPAKIETNR4
LosLOT-0005
TitelNarzędzia do poszerzania i protezowania przełyku i jelita na 24m-ce. Depozyt,Pracownia Endoskopowa
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia -załącznik nr1 do SWZ
Interne KennungPAKIET NR5
LosLOT-0006
TitelNarzędzia do polipektomiina 24m-ce.Medyczny,Pracownia Endoskopowa
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia -załącznik nr 1 do SWZ
Interne KennungPAKIET NR6
LosLOT-0007
TitelIgły, siatki do usuwania polipów, kleszczyki na 24 m-ce.Medyczny,Pracownia Endoskopowa
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia- załącznik nr 1 do WSZ
Interne KennungPAKIET NR7
LosLOT-0008
TitelNarzędzia do tamowania krawień na 24m-ce.Medyczny, Pracownia Endoskopowa
Interne KennungPAKIET NR8
LosLOT-0009
TitelUrządzenie do hemostazy na 24 m-ce. Depozyt Pracownia Endoskopowa
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia -załącznik nr 1 do WSZ
Interne KennungPAKIET NR9
LosLOT-0010
TitelPrzezskórna endoskopowa gastrostomia 24 m-ce.Medyczny, Pracownia Endoskopowa
Interne KennungPAKIET NR10
LosLOT-0011
TitelSzczoteczki ,ustniki, dreny zaworki na 24 m-ce. Medyczny, Pracownia Endoskopowa
Interne KennungPAKIETNR11
LosLOT-0012
TitelKoszyki do kamieni żółciowych na 24 m-ce. DepozytPracownia Endoskopowa
BeschreibungOpia przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do WSZ
Interne KennungPAKIET NR12
LosLOT-0013
TitelZestaw opasek do żylaków przełyku na 24 m-ce. Oddział Chirurgii
Interne KennungPAKIET NR13
LosLOT-0014
TitelSamorozprężalne stenty na 24 m-ce. Oddział Chirurgii
Interne KennungPakiet nr14
LosLOT-0015
TitelKleszcze biopsyjne ,pętle do polipektomii jednorazowe na 24 m-ce.Oddział Chirurgii
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia- załącznik nr 1 doWSZ
Interne KennungPAKIET NR15
LosLOT-0016
TitelIgły i klipsy do endoskopii na 24 m-ce. Oddział Chirurgii
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia- załącznik nr 1 doSWZ
Interne KennungPAKIET NR16
LosLOT-0017
TitelZestawy do gastrostomii na 24 m-ce. Oddział Chirurgii
Interne KennungPAKIETNR 17
LosLOT-0018
TitelZestawy do gastrostomii endoskopowej w systemie ENFIT zakładany sposobem „pull na 24m-ce. Oddział Chirurgii
Interne KennungPAKIETNR18
LosLOT-0019
TitelZestaw do gastrostomii endoskopowej w systemie ENFit zakładany sposobem PUSH z gastropeksją na 24 m-ce Oddział Chirurgii
Interne KennungPAKIET NR19
LosLOT-0020
TitelBalony wewnątrz żołądkowe do leczenia otyłości z zestawem do ich usuwania na 24 m-ce. Oddział Chirurgii
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ
Interne KennungPAKIET NR20
LosLOT-0021
TitelSzczoteczki, zaworki, ustniki, dren,barwniki na 24 m-ce. Oddział Chirurgii
Interne KennungPAKIET NR21
LosLOT-0022
TitelKlipsy endoskopowe z „zębami"na 24 m-ce Oddział Chirurgii
Interne KennungPAKIET NR22
607418-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SZ.2910.8.( 46 /ZP/26).2026 EK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: PAKIETNR1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: PAKIETNR2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: PAKIETNR3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: PAKIETNR4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: PAKIET NR5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: PAKIET NR6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: PAKIET NR7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: PAKIET NR8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: PAKIET NR9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: PAKIET NR10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: PAKIETNR11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: PAKIET NR12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: PAKIET NR13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: Pakiet nr14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: PAKIET NR15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: PAKIET NR16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: PAKIETNR 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: PAKIETNR18
Lot: LOT-0019
Internal identifier: PAKIET NR19
Lot: LOT-0020
Internal identifier: PAKIET NR20
Lot: LOT-0021
Internal identifier: PAKIET NR21
Lot: LOT-0022
Internal identifier: PAKIET NR22