See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ I OCHRONNEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ I OCHRONNEJ Zamówienie jest podzielone na 5 części. Część 1- Dostawa odzieży roboczej kucharskiej; Część 2- Dostawa obuwia roboczego; Część 3- Dostawa odzieży roboczej i ochronnej; Część 4- Dostawa odzieży roboczej personelu medycznego; Część 5- Dostawa odzieży motocyklisty;
Vorherige Bekanntmachung: 414880-2025
Interne Kennung: D/19/12WOG/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18815100 Stiefeletten, 18130000 Spezial-Arbeitskleidung, 18141000 Arbeitshandschuhe, 18221000 Wasserdichte Kleidung, 18223200 Jacketts, 18317000 Socken, 18331000 T-Shirts, 33733000 Sonnenbrillen, 18234000 Hosen, 33199000 Medizinische Kleidung, 18444200 Schutzhelme, 18143000 Schutzkleidung, 18410000 Spezialkleidung, 18832000 Spezialschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1- DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ KUCHARSKIEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia części 1 zamówienia jest dostawa odzieży roboczej kucharskiej. Zamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP w przedmiotowym postępowaniu
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 1 - D/19/12WOG/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIJACY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA OPCJONALNEGO- DO MAKSYMALNIE 100 % WYSOKOŚCI ZAMÓWIENIA PODSTAWOWEGO -O KTÓRYM MOWA W ART. 441 UST. 1 USTAWY PZP, NA WARUNKACH OKREŚLONYCH SZCZEGÓŁOWO W DOKUMENTACH ZAMÓWIENIA,SWZ I JEGO ZAŁĄCZNIKACH.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2- DOSTAWA OBUWIA ROBOCZEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia części 2 zamówienia jest dostawa obuwia roboczego. Zamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 2 - D/19/12WOG/2025
Haupteinstufung (cpv): 18815100 Stiefeletten
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3- DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ I OCHRONNEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia części 3 zamówienia jest dostawa odzieży roboczej i ochronnej. Zamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 3 - D/19/12WOG/2025
Haupteinstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18141000 Arbeitshandschuhe, 18220000 Wetterfeste Kleidung, 18223200 Jacketts, 18317000 Socken, 18331000 T-Shirts, 33733000 Sonnenbrillen, 18234000 Hosen
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4- DOSTAWA ODZIEŻY ROBOCZEJ PERSONELU MEDYCZNEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia części 4 zamówienia jest dostawa odzieży roboczej personelu medycznego. Zamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 4 - D/19/12WOG/2025
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5- DOSTAWA ODZIEŻY MOTOCYKLISTY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia części 5 zamówienia jest dostawa odzieży motocyklisty. Zamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 5 - D/19/12WOG/2025
Haupteinstufung (cpv): 18444200 Schutzhelme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung, 18830000 Sicherheitsschuhe, 18410000 Spezialkleidung