2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opslag- en Verhuisdiensten
Beschreibung: Het verrichten van de dienstverlening opslag en verhuisdiensten voor de gemeente Groningen. De totale maximale contractwaarde is 800.000 euro.
Interne Kennung: 2026-72
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63121100 Lagerung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het verrichten van de dienstverlening Opslag- en Verhuisdiensten voor de gemeente Groningen. De geschatte waarde van de opdrachten die gedurende de initiële looptijd van de raamovereenkomst van 24 maanden worden verstrekt, bedraagt € 400.000,- exclusief btw. De totale maximale contractwaarde is 800.000 euro.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Indien gebruik wordt gemaakt van de in de raamovereenkomst opgenomen verlengingsopties, bedraagt de geschatte waarde van de opdrachten over de volledige looptijd van maximaal 48 maanden in totaal € 800.000,- exclusief btw. Dit bedrag betreft de totale geraamde en maximale waarde van de raamovereenkomst, inclusief alle verlengingen en opties.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Opslag- en Verhuisdiensten
Identificador interno: 2026-72
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 98392000 Servicios de traslado
Clasificación adicional (cpv): 63121100 Servicios de almacenamiento
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: