607490-2026 - Ergebnis
Litauen – Öffentlichkeitsarbeit – Socialinių paslaugų kokybės reikalavimų viešinimo ir reklamos kampanija
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Socialinių paslaugų kokybės reikalavimų viešinimo ir reklamos kampanija
Beschreibung: Perkančioji organizacija planuoja įsigyti socialinių paslaugų kokybės reikalavimų viešinimo ir reklamos kampaniją. Pirkimo objektas skaidomas į 3 (tris) atskiras pirkimo dalis: 1 pirkimo dalis – Viešųjų ryšių ir komunikacijos turinio kūrimo bei įgyvendinimo paslaugos; 2 pirkimo dalis – Skaitmeninės reklamos ir komunikacijos kampanijų paslaugos; 3 pirkimo dalis – Reklamos transliavimo gydymo įstaigų ekranų tinkle paslaugos. Pasiūlymai gali būti teikiami vienai arba kelioms pirkimo dalims.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79416000 Öffentlichkeitsarbeit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Viešųjų ryšių ir komunikacijos turinio kūrimo bei įgyvendinimo paslaugos
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Skaitmeninės reklamos ir komunikacijos kampanijų paslaugos
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Reklamos transliavimo gydymo įstaigų ekranų tinkle paslaugos
Interne Kennung: 3