See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy, konserwacje i serwis oraz naprawy instalacji monitoringu w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże
Beschreibung: Przeglądy, konserwacje i serwis oraz naprawy instalacji monitoringu w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże.
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/ZNW/00787/2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 51312000 Installation von Fernsehgeräten
5. Los
Los: LOT-0000