2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: ZP/91/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Poprzednie postępowania przetargowe ZP/72/PN/2026 w zakresie zadania nr 13 oraz ZP/46/PN/2026 w zakresie zadania nr 21 zostały unieważnione. Leki niezbędne dla ratowania zdrowia i życia pacjentów.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Siponimodum – program lekowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Siponimodum – program lekowy, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Insuliny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Insuliny, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 2