See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VNG - 26.129 Senior Adviseur VTH
Beschreibung: Zie bijlage voor opdrachtomschrijving. Let op: De aard en uitvoering van de opdracht maakt dat er geen sprake kan zijn van een overeenkomst van opdracht. Inschrijvingen als zelfstandige of DGA van een bv zal de VNG daarom niet in behandeling nemen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000