607543-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Versicherungen – Pojištění Horácké multifunkční arény
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPojištění Horácké multifunkční arény
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí pojišťovacích služeb spočívajících v pojištění majetku, strojů, elektronických zařízení, přerušení provozu a odpovědnosti za újmu, a to na dobu 36 měsíců od 24.10.2026 do 24.10.2029. Předmětem plnění veřejné zakázky je dále pojištění rizik terorismu a sabotáže, a to na dobu určitou od 24.10.2026 do 24.10.2027. Předmět plnění veřejné zakázky (podmínky a rozsah poptávaného pojištění) je blíže specifikován ve specifikaci předmětu plnění – pojistném programu (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungV00028003