2. Verfahren
Verfahren
Titel: Høring af mindstekrav, kommende udbud af hjerte-lunge-maskiner
Beschreibung: Høring af mindstekrav og invitation til markedsdialog i forbindelse med kommende udbud af hjerte-lunge-maskiner til Rigshospitalet.
Interne Kennung: 26051395
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33186000 Herz-Lungenmaschine