2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf Rollend Materieel
Beschreibung: Opdrachtgever wil voor de aanschaf Rollend Materieel voor 3 percelen een Raamovereenkomst sluiten met Raamcontractanten, die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst voldoen aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. De Opdrachtgever wil per perceel met een maximaal aantal Inschrijvers een Raamovereenkomst afsluiten, te weten: • Perceel 1: Maximaal 5 Raamcontractanten • Perceel 2: Maximaal 2 Raamcontractanten • Perceel 3: Maximaal 2 Raamcontractanten De jaarlijkse omvang van de Opdracht wordt geschat op € 2.200.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 2025-215
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese Procedure Beste prijs-kwaliteitverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Werktuigdragers en aanbouwwerktuigen, maaimachines, tractoren, en B-rijbewijs elektrische transporters
Beschreibung: Zie Bestek De jaarlijkse omvang van de Opdracht wordt geschat op € 350.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
Los: LOT-0002
Titel: Graafmachines.
Beschreibung: Zie Bestek De jaarlijkse omvang van de Opdracht wordt geschat op € 150.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Elektrische transporters
Beschreibung: Zie Bestek De jaarlijkse omvang van de Opdracht wordt geschat op € 50.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 3