See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektu Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie
Beschreibung: Świadczenie usług j.w. w ramach umowy na czas nieokreślony. Pozostałe informacje w zaproszeniu do negocjacji w dokumentacji postępowania.
Interne Kennung: WR.01.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001