607576-2026 - Ergebnis
Estland – Massenspektrometer – Bakterite samastamiseks vajaliku MALDI Biotyper seadmekomplekti ostmine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bakterite samastamiseks vajaliku MALDI Biotyper seadmekomplekti ostmine
Beschreibung: Bakterite samastamiseks vajaliku MALDI Biotyper seadmekomplekti ostmine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314235-0000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Väljakuulutamiseta läbirääkimistega hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
Los: LOT-0000