See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, zbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Wrocław w obrębie Sektora 2
Beschreibung: Odbiór, zbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Wrocław w obrębie Sektora 2
Interne Kennung: 19/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 19/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość korzystania z prawa opcji polegającej na przedłużeniu okresu realizacji usług, o których mowa w ust. 1 oraz odpowiednio okresu obowiązywania umowy o okres maksymalnie 4 miesięcy, nie dłużej niż do wyczerpania maksymalnej wartości opcji, o której mowa w § 11 ust. 1 lit. b) umowy. Zamawiający może korzystać z prawa opcji wskazanych w ust. 3 pkt 1 w przypadku wystąpienia potrzeby zachowania ciągłości świadczenia usług, o których mowa w ust. 1, w szczególności ze względu na brak zawarcia do czasu upływu terminu realizacji usług w zakresie podstawowym nowej umowy w przetargu na odbiór, zbieranie, transport i zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Wrocław o obrębie Sektora 2 lub brak rozpoczęcia świadczenia usług przez wykonawcę w ramach tej umowy.