607579-2026 - Ergebnis
Polen – Installateurarbeiten – Instalacja pompy ciepła na układzie wody chłodzącej w Elektrociepłowni Białystok
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInstalacja pompy ciepła na układzie wody chłodzącej w Elektrociepłowni Białystok
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest instalacja pompy ciepła na układzie wody chłodzącej w Elektrociepłowni Białystok
Vorherige Bekanntmachung401488-2026
Interne KennungBZ/260/JM/RB/04/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na instalacji pompy ciepła na układzie wody chłodzącej w Elektrociepłowni Białystok