2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: MIĘSO CZERWONE I TŁUSZCZE ZWIERZĘCE, WĘDLINY Z MIĘSA CZERWONEGO, DRÓB, WĘDLINY DROBIOWE, RYBY ŚWIEŻE, RYBY MROŻONE (6 ZADAŃ)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2027 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2.WOG z podziałem na 6 zadań: Zadanie nr 1: mięso czerwone i tłuszcze zwierzęce, Zadanie nr 2: wędliny z mięsa czerwonego, Zadanie nr 3: drób, Zadanie nr 4: wędliny drobiowe, Zadanie nr 5: ryby świeże, Zadanie nr 6: ryby mrożone.
Vorherige Bekanntmachung: 34539-2026
Interne Kennung: ŻYWN/649/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W dniu 16.01.2026 zamawiający zamieścił wstępne ogłoszenie informacyjne o zamówieniu, w związku z tym jest uprawniony do skrócenia terminu składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 punkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: MIĘSO CZERWONE I TŁUSZCZE ZWIERZĘCE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2027 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2.WOG z podziałem na 6 zadań: Zadanie nr 1: mięso czerwone i tłuszcze zwierzęce,
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Optionen:
Beschreibung der Optionen: do 200% zamówienia podstawowego, zgodnie z formularzem kalkulacyjnym zał. 4 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: WĘDLINY Z MIĘSA CZERWONEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2027 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2.WOG z podziałem na 6 zadań: Zadanie nr 2: wędliny z mięsa czerwonego
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: DRÓB
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2027 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2.WOG z podziałem na 6 zadań: Zadanie nr 3: drób
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0004
Titel: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: WĘDLINY DROBIOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2027 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2.WOG z podziałem na 6 zadań: Zadanie nr 4: wędliny drobiowe
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: RYBY ŚWIEŻE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2027 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2.WOG z podziałem na 6 zadań: Zadanie nr 5: ryby świeże
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15211100 Frische Fischfilets
Los: LOT-0006
Titel: DOSTAWA ŻYWNOŚCI W ROKU 2027: RYBY MROŻONE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2027 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez 2.WOG z podziałem na 6 zadań: Zadanie nr 6: ryby mrożone
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15221000 Tiefgekühlter Fisch