See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Partnerów Finansujących w celu zarządzania funduszem pożyczkowym w obszarze samozatrudnienia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wybór partnerów finansujących świadczących na rzecz Zamawiającego usługi polegające na zarządzaniu funduszem szczegółowym tworzonym w celu udzielania pożyczek, o których mowa w art. 172 ust 1 i 2 Ustawy z dnia 20 marca 2025 r. o rynku pracy i służbach zatrudnienia, dalej Ustawa. 2. Wykonawca poza działalnością pożyczkową zobowiązany będzie do świadczenia usług szkoleniowych i doradczych oraz zapewnienia współpracy z uczelniami, a za ich pośrednictwem z organizacjami działającymi na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, w szczególności akademickimi inkubatorami przedsiębiorczości, akademickimi biurami karier i centrami informacyjno-doradczymi, w celu umożliwienia skorzystania z usług doradczych i szkoleniowych osobom ubiegającym się o pożyczkę oraz pożyczkobiorcom.
Vorherige Bekanntmachung: 175494-2026
Interne Kennung: DZK/8/DPE/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zostały zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Część 6
Beschreibung: Część VI - Region VIII obejmujący województwa: pomorskie i zachodniopomorskie – świadczenie na rzecz Zamawiającego usług polegających na zarządzaniu funduszem szczegółowym w kwocie 6 480 000,00 zł oraz zrealizowanie wskaźnika udzielonych w ramach Projektu pożyczek na podjęcie działalności gospodarczej w liczbie - 55
Interne Kennung: cz.6 DZK/8/DPE/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Prawa opcji, na zasadach określonych w PPU, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ 2. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z Prawa opcji kwota wniesiona przez Zamawiającego do Funduszu Szczegółowego może ulec zwiększeniu do 300% w stosunku do kwoty przewidzianej w ramach zamówienia podstawowego. 3. Zamawiający nie przewiduje zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) Ustawy Pzp.