2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu nieruchomości położonych w m.st. Warszawie (zadanie nr 8)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu nieruchomości położonych w m.st. Warszawie (zadanie nr 8)
Interne Kennung: ZP/GP/271/IV-126/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP/GP/271/IV-126/26.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, o ile jest to uzasadnione koniecznością zapewnienia ciągłości świadczenia usługi odbioru odpadów komunalnych z terenu nieruchomości położonych w m.st. Warszawie, ma możliwość skorzystania z prawa opcji wydłużając okres realizacji przedmiotu Umowy, o którym mowa w § 3 ust. 2 pkt 2 Umowy, o miesiąc bądź miesiące kalendarzowe, przy czym w wyniku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji okres ten zostanie wydłużony łącznie nie więcej niż o 12 miesięcy. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego oznacza realizację przedmiotu Umowy przez Wykonawcę na dotychczasowych warunkach przewidzianych w Umowie, bez konieczności ich negocjacji przez Strony. O skorzystaniu z prawa opcji, w tym o wymiarze wydłużenia okresu realizacji przedmiotu Umowy, Zamawiający powiadomi Wykonawcę w formie pisemnej najpóźniej na 1 miesiąc przed Dniem Zakończenia Realizacji Przedmiotu Umowy. Okres realizacji przedmiotu Umowy, o którym mowa w § 3 ust. 2 pkt 2 Umowy może być – w wyniku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji – wydłużany wielokrotnie, pod warunkiem zachowania terminów powiadomienia Wykonawcy przez Zamawiającego określonych w zdaniu poprzedzającym. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Umowa obowiązuje do upływu trzech miesięcy kalendarzowych od Dnia Zakończenia Realizacji Przedmiotu Umowy ustalonego wskutek skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Maksymalna wartość opcji 71 679 755,02 zł.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/GP/271/IV-126/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511100 Urban solid-refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ZP/GP/271/IV-126/26.
Options: