607602-2026 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Administratief Medewerker SMA - cluster MO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAdministratief Medewerker SMA - cluster MO
BeschreibungGeen woorden, maar daden! Dat is het motto dat het beste past bij deze functie. Een ideale functie voor iemand die graag achter de schermen de handen uit de mouwen steekt. Je maakt een planning en zorgt voor een goed overzicht. Dankzij jouw inzet wordt de benodigde informatie op juiste wijze geregistreerd.Geen woorden, maar daden! Dat is het motto dat het beste past bij deze functie. Een ideale functie voor iemand die graag achter de schermen de handen uit de mouwen steekt. Je maakt een planning en zorgt voor een goed overzicht. Dankzij jouw inzet wordt de benodigde informatie op juiste wijze geregistreerd.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der Optionen2x3 maanden verleng optie
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: 2x3 maanden verleng optie