See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud van flexibele endoscopen
Beschreibung: Het AZ Sint-Lucas vzw te Brugge wenst over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst voor onderhoud en uitvoeren van herstellingen van de flexibele endoscopen (inclusief CCD-CHIP). De in de inventaris opgenomen flexibele endoscopen kunnen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst gewijzigd worden in min of plus.
Interne Kennung: PPP0VF-213/6153/2026/017/flae
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/017/flae_1