2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup originálních náhradních dílů pro vozidla značky Škoda a Volkswagen
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky originálních náhradních dílů pro značky Škoda a Volkswagen a modely vozidel související s prováděním záručních oprav, oprav vozidel v pozáruční době a pravidelných intervalových servisů. Dodávka náhradních dílů je určena pro vozidla, která jsou používána v extrémních podmínkách převážně Policií České republiky. Na základě těchto skutečností jsou na ochranu veřejné bezpečnosti a vozidla kladeny vysoké nároky, neboť pokud budou nesprávně opravena, mohou způsobovat nebezpečné situace s dopadem na veřejné zdraví a majetek.
Interne Kennung: KRPP-122849/ČJ-2025-0300VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Náhradní díly pro vozidla značky Škoda
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky originálních náhradních dílů pro značky Škoda a modely vozidel související s prováděním záručních oprav, oprav vozidel v pozáruční době a pravidelných intervalových servisů. Dodávka náhradních dílů je určena pro vozidla, která jsou používána v extrémních podmínkách převážně Policií České republiky. Na základě těchto skutečností jsou na ochranu veřejné bezpečnosti a vozidla kladeny vysoké nároky, neboť pokud budou nesprávně opravena, mohou způsobovat nebezpečné situace s dopadem na veřejné zdraví a majetek.
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31610000 Elektrische Ausrüstung für Motoren und Fahrzeuge, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Pro část 1 – Náhradní díly pro vozidla značky Škoda pro rok 2026 a 2027 celkem 11 000.000,- Kč bez DPH. Tato hodnota zahrnuje rovněž změny závazku ze smlouvy, jejichž možnost se zadavatel vyhradil dle § 100 odst. 1 zákona. Předpokládaná hodnota změn závazku ze smlouvy činí 1 000 000,00 Kč. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky bez započtení vyhrazených změn závazku činí 10 000 000,00 Kč.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Náhradní díly pro vozidla značky Volkswagen
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky originálních náhradních dílů pro značky Volkswagen a modely vozidel související s prováděním záručních oprav, oprav vozidel v pozáruční době a pravidelných intervalových servisů. Dodávka náhradních dílů je určena pro vozidla, která jsou používána v extrémních podmínkách převážně Policií České republiky. Na základě těchto skutečností jsou na ochranu veřejné bezpečnosti a vozidla kladeny vysoké nároky, neboť pokud budou nesprávně opravena, mohou způsobovat nebezpečné situace s dopadem na veřejné zdraví a majetek.
Interne Kennung: Část 2
Beschreibung der Optionen: Pro část 2 – Náhradní díly pro vozidla značky Volkswagen pro rok 2026 a 2027 celkem 6 500.000,00 Kč bez DPH. Tato hodnota zahrnuje rovněž změny závazku ze smlouvy, jejichž možnost se zadavatel vyhradil dle § 100 odst. 1 zákona. Předpokládaná hodnota změn závazku ze smlouvy činí 800 000,00 Kč. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky bez započtení vyhrazených změn závazku činí 5 700 000,00 Kč.