2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tallinna lennujaama reisiterminali laienduse ehitustööde laiendatud omanikujärelevalve teenuse tellimine
Beschreibung: Teenuse objektiks on Tallinna Lennujaama reisiterminali laiendamise projekteerimis- ja ehitustööde laiendatud omanikujärelevalve teenuse osutamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314787-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000