2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekt i przebudowa pomieszczeń szpitala na potrzeby utworzenia Centrum Spersonalizowanej Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w lokalizacji Ceglana 35
Beschreibung: Przedmiot umowy obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlano-instalacyjnych w ramach zadania inwestycyjnego: Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa budynku wraz ze zmianą sposobu użytkowania na potrzeby Oddziału Chirurgii Onkologicznej i Bloku Operacyjnego Chirurgii Onkologicznej, utworzenia Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, dziennego Oddziału Onkologii Klinicznej, Poradni Chirurgii Onkologicznej, Poradni Chorób Piersi, Poradni Onkologicznej oraz Apteki Szpitalnej wraz z wyposażeniem medycznym i niemedycznym.
Interne Kennung: DZP.281.71A.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 45400000 Baufertigstellung, 45215141 Bau von Operationssälen, 42416100 Aufzüge
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45215141 Bau von Operationssälen, 42416100 Aufzüge