2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding inhuurbrokerdienstverlening
Beschreibung: Kennisnet maakt voor de uitvoering van haar werkzaamheden gebruik van externe professionals, waaronder ICT-specialisten, adviseurs, projectmanagers en overige ondersteunende functies. De huidige raamovereenkomst voor brokerdienstverlening eindigt op 1 januari 2027. Om de continuïteit van de externe personeelsvoorziening te waarborgen, wordt een nieuwe Europese aanbesteding uitgevoerd voor het contracteren van drie inhuurbrokerdienstverleners. Kennisnet zoekt brokerdienstverleners die in staat zijn hoogwaardige dienstverlening te leveren op het gebied van werving en selectie, contractering, administratieve afhandeling, facturatie, compliance en advies rondom externe inhuur. Daarbij hecht Kennisnet grote waarde aan transparantie in tarieven en ketens, naleving van wet- en regelgeving en actieve ondersteuning bij risico's rondom arbeidsrelaties. De opdracht omvat ten minste de volgende werkzaamheden: Het werven, selecteren en aanbieden van geschikte externe professionals; Het verzorgen van de contractuele, administratieve en financiële afhandeling van externe inhuur; Het beheersen van risico's op het gebied van arbeidsrelaties, fiscaliteit, ketenaansprakelijkheid en schijnzelfstandigheid; Het bieden van transparantie in tariefopbouw, ketensamenstelling en marges; Het adviseren van Kennisnet over arbeidsmarktontwikkelingen, wet- en regelgeving, tarieven en passende contractvormen. De brokerdienstverlener dient gedurende de looptijd van de raamovereenkomst ten minste de volgende dienstverlening te leveren: Het uitvoeren van werving- en selectiewerkzaamheden voor externe professionals; Het contracteren en administratief afhandelen van door Kennisnet geselecteerde kandidaten; Het faciliteren van minicompetities en het tijdig aanbieden van passende kandidaten; Het verzorgen van facturatie en financiële afwikkeling van ingezette professionals; Het verstrekken van managementinformatie en periodieke rapportages; Het ondersteunen van Kennisnet bij de naleving van de Wet DBA, Wtta en overige relevante wet- en regelgeving; Het begeleiden van de overgang van bestaande inhuur en het ondersteunen bij een eventuele exit naar een opvolgend broker. Naast de operationele dienstverlening vervult de brokerdienstverlener gedurende de gehele looptijd van de raamovereenkomst een actieve adviesrol. Van de broker wordt verwacht dat deze gevraagd en ongevraagd adviseert over ontwikkelingen op de arbeidsmarkt, wijzigingen in wet- en regelgeving, risico's binnen de inhuurketen, tarieven, schaarste en de inrichting van inhuurtrajecten. Deze adviesfunctie is verweven met de uitvoering van de dienstverlening en vormt geen afzonderlijke opdracht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000