See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2025 Onafhankelijke Cliëntondersteuning
Beschreibung: Met deze aanbesteding kunt voor 3 opdrachten inschrijven, maar voor minder is ook toegestaan, de keuze is aan u. De 3 opdrachten betreffen: 1. Cliëntondersteuning, breed, inclusief ontwikkelopgave 2. Cliëntondersteuning, inzet eigen kring 3. Cliëntondersteuning, inzet jeugdige ervaringsdeskundigen Totale opdrachtwaarde is ca. 4 miljoen euro en de overeenkomst kent een looptijd van 4,5 jaar. Totale opdrachtwaarde van ca. 4 miljoen euro en kent de overeenkomst een looptijd van 4,5 jaar.
Interne Kennung: 2023-410
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Met deze aanbesteding kunt u voor 3 opdrachten inschrijven, maar voor minder is ook toegestaan, de keuze is aan u. De 3 opdrachten betreffen: 1. Cliëntondersteuning, breed, inclusief ontwikkelopgave Deze opdracht heeft als doel het bieden van onafhankelijke cliëntondersteuning (OCO) in brede zin via één herkenbare en toegankelijke partij binnen de gemeente Haarlemmermeer. De opdrachtnemer fungeert als centraal aanspreekpunt voor inwoners met uiteenlopende vragen. Daarnaast coördineert de opdrachtnemer de verdere ontwikkeling van OCO in samenwerking met de overige organisaties die OCO bieden. Door het combineren van de uitvoering en coördinatie bij 1 opdrachtnemer, wordt de inhoudelijke kennis en continuïteit geborgd. Dit voorkomt aansturingsproblemen en zorgt voor een samenhangende uitvoering van de Ontwikkelagenda voor Onafhankelijke Cliëntondersteuning van de gemeente Haarlemmermeer. Wanneer opdrachtnemer zelf de inwoner niet kan helpen, wordt inwoner doorverwezen naar een organisatie die adequate ondersteuning kan bieden. Als eerste wordt er gekeken naar organisaties waarmee de gemeente al een overeenkomst heeft afgesloten. NB: Inwoners hebben onder de landelijke OCO regeling de vrijheid om zelf een organisatie voor OCO in te schakelen. Inwoners krijgen echter niet voor elke ingeschakelde organisatie een vergoeding van de gemeente. 2. Cliëntondersteuning, inzet eigen kring De gemeente Haarlemmermeer zet al enkele jaren in op vormen van OCO die inwoners helpen hun eigen netwerk beter te benutten bij hulpvragen. Deze aanpak draagt bij aan het voorkomen van zwaardere en duurdere zorg en ondersteunt zowel jongeren als volwassenen op een laagdrempelige, kortdurende manier. Het doel van deze opdracht is deze dienstverlening verder te versterken en beter af te stemmen op de behoeften van inwoners. De gemeente wil deze positieve ontwikkeling voortzetten en verder doorontwikkelen. 3. Cliëntondersteuning, inzet jeugdige ervaringsdeskundigen De gemeente wil OCO bieden aan kwetsbare jongeren met complexe hulpvragen. Door inzet van jeugdige ervaringsdeskundigen krijgen zij betere en passender ondersteuning, zorg en coaching. Deze aanpak helpt om zwaardere en duurdere zorg zoveel mogelijk te voorkomen. Het doel is deze dienstverlening verder te versterken en beter af te stemmen op de behoeften van deze jongeren.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Cliëntondersteuning, breed, inclusief ontwikkelopgave
Beschreibung: Deze opdracht heeft als doel het bieden van onafhankelijke cliëntondersteuning (OCO) in brede zin via één herkenbare en toegankelijke partij binnen de gemeente Haarlemmermeer. De opdrachtnemer fungeert als centraal aanspreekpunt voor inwoners met uiteenlopende vragen. Daarnaast coördineert de opdrachtnemer de verdere ontwikkeling van OCO in samenwerking met de overige organisaties die OCO bieden. Door het combineren van de uitvoering en coördinatie bij 1 opdrachtnemer, wordt de inhoudelijke kennis en continuïteit geborgd. Dit voorkomt aansturingsproblemen en zorgt voor een samenhangende uitvoering van de Ontwikkelagenda voor Onafhankelijke Cliëntondersteuning van de gemeente Haarlemmermeer. Wanneer opdrachtnemer zelf de inwoner niet kan helpen, wordt inwoner doorverwezen naar een organisatie die adequate ondersteuning kan bieden. Als eerste wordt er gekeken naar organisaties waarmee de gemeente al een overeenkomst heeft afgesloten. NB: Inwoners hebben onder de landelijke OCO regeling de vrijheid om zelf een organisatie voor OCO in te schakelen. Inwoners krijgen echter niet voor elke ingeschakelde organisatie een vergoeding van de gemeente. 3,2 miljoen euro
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlengingsopties
Los: LOT-0002
Titel: 2. Cliëntondersteuning, inzet eigen kring
Beschreibung: De gemeente Haarlemmermeer zet al enkele jaren in op vormen van OCO die inwoners helpen hun eigen netwerk beter te benutten bij hulpvragen. Deze aanpak draagt bij aan het voorkomen van zwaardere en duurdere zorg en ondersteunt zowel jongeren als volwassenen op een laagdrempelige, kortdurende manier. Het doel van deze opdracht is deze dienstverlening verder te versterken en beter af te stemmen op de behoeften van inwoners. De gemeente wil deze positieve ontwikkeling voortzetten en verder doorontwikkelen. 250000 euro
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Cliëntondersteuning, inzet jeugdige ervaringsdeskundigen
Beschreibung: De gemeente wil OCO bieden aan kwetsbare jongeren met complexe hulpvragen. Door inzet van jeugdige ervaringsdeskundigen krijgen zij betere en passender ondersteuning, zorg en coaching. Deze aanpak helpt om zwaardere en duurdere zorg zoveel mogelijk te voorkomen. Het doel is deze dienstverlening verder te versterken en beter af te stemmen op de behoeften van deze jongeren. 500000 euro
Interne Kennung: 3