607670-2026 - Wettbewerb
Estland – Betrieb von Häfen – Sildumisteenuse osutamine Paldiski Lõunasadamas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sildumisteenuse osutamine Paldiski Lõunasadamas
Beschreibung: Riigihanke esemeks on sildumisteenuse osutamine ASi Tallinna Sadam Paldiski Lõunasadamas. Tehniline kirjeldus on esitatud RHADi lisas 1 ja selle lisades. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314555-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63721200 Betrieb von Häfen
5. Los
Los: LOT-0000