607686-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Medizinische Geräte – Vrijwillige transparantie Aanschaf van twee CliniMACS Prodigy, inclusief software, onderhoud en consumables
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrijwillige transparantie Aanschaf van twee CliniMACS Prodigy, inclusief software, onderhoud en consumables
BeschreibungHet onderhands gunnen van een overheidsopdracht boven de EU-drempelwaarde. Met een beroep op de technische uitzondering van artikel 2.32 lid 1 aanhef en sub b aanhef en onder 2 Aw 2012. Aanschaf van twee CliniMACS Prodigy-configuraties, inclusief installatie, software, onderhoud en consumables. 2
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 38434540 Biomedizinische Geräte, 73111000 Forschungslabordienste
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1