See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP – Dodávky vyšetřovacích jednorázových rukavic II
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou opakované dodávky speciálního zdravotnického materiálu, a to dodávky vyšetřovacích jednorázových rukavic pro potřeby zdravotnického personálu při ústavní péči v IKEM.
Interne Kennung: PZ-2026-0000372
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část č. 1: Rukavice lékařské jednorázové vyšetřovací latex bez pudru
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou opakované dodávky speciálního zdravotnického materiálu, a to dodávky vyšetřovacích latexových jednorázových rukavic pro potřeby zdravotnického personálu při ústavní péči v IKEM.
Interne Kennung: PZ-2026-0000372 - 01
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku, a to v následujících případech: a) V případě, že v průběhu plnění veřejné zakázky dojde k inovaci daného zdravotnického prostředku, zadavatel si vyhrazuje právo takový zdravotnický prostředek vyzkoušet a používat, a to za předpokladu, že tento prostředek bude minimálně splňovat požadavky technické specifikace, stanovené v Příloze č. 1 těchto ZP. Součástí plnění v takovém případě bude také zaškolení zaměstnanců zadavatele, a dále takový zdravotnický prostředek bude dodáván za stejnou nebo nižší cenu, než jakou měl původní zdravotnický prostředek. b) Zadavatel si vyhrazuje právo, v rámci podmínek sjednaných ve smlouvě, odebírat namísto zboží, uvedeného v příloze kupní smlouvy zaměnitelné zboží (se stejnou technickou specifikací), které ve všech ostatních parametrech (medicínský účel, úhrada z prostředků veřejného zdravotního pojištění a další) splňuje specifikaci uvedenou v zadávací dokumentaci, a to vše za podmínky, že cena tohoto zaměnitelného zboží nepřesáhne cenu sjednanou v kupní smlouvě. Toto lze připustit i v případech krátkodobého výpadku ve výrobě v podobě krátkodobé náhrady, který bude za prokazatelně doloženého problému ve výrobě přidán jako náhrada do portfolia, a to na dobu nezbytně nutnou. Shodu s uvedenými požadavky musí vybraný dodavatel zadavateli prokázat. Zadavatel si v souladu s ustanoveními § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, přičemž podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového dodavatele jsou následující: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. b) Zadavatel osloví s žádostí o uzavření smlouvy dodavatele, který se umístil v hodnocení nabídek za vybraným dodavatelem. Tento dodavatel, pokud bude písemně souhlasit, doloží Zadavateli ve lhůtě 30 kalendářních dní od doručení žádosti o uzavření smlouvy dokumenty (pokud nebyly předloženy v nabídce) prokazující, že dodavatel splnil zadavatelem požadované kvalifikační předpokladya další podmínky pro plnění předmětu veřejné zakázky. Pokud takto vyzvaný dodavatel odmítne uzavřít smlouvu či nesplní podmínky uvedené v tomto článku zadávacích podmínek, může se za stejných podmínek zadavatel obrátit na dodavatele, který se umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel v případě neuzavření smlouvy opakovat, a to až do oslovení dodavatele, který se v hodnocení nabídek v rámci tohoto zadávacího řízení umístil jako poslední v pořadí. c) Zadavatel uvádí, že v případě použití této výhrady nedojde k jiné změně smluvních podmínek a že podmínky nově uzavřené smlouvy budou odpovídat podmínkám smlouvy původní, resp. podmínkám původního dodavatele, vyjma ceny, která bude odpovídat nabídkové ceně „nového“ dodavatele předložené v zadávacím řízení. V každém případě shora uvedeným způsobem oslovený dodavatel musí souhlasit se vstupem do práv a povinností původního dodavatele, které nebyly vypořádány, a zároveň musí převzít závazek ze smlouvy na základě své nabídkové ceny v původním zadávacím řízení.
Los: LOT-0002
Titel: Část č. 2: Rukavice lékařské jednorázové vyšetřovací nitril bez pudru
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou opakované dodávky speciálního zdravotnického materiálu, a to dodávky vyšetřovacích nitrilových jednorázových rukavic pro potřeby zdravotnického personálu při ústavní péči v IKEM.
Interne Kennung: PZ-2026-0000372 - 02