607723-2026 - Wettbewerb
Polen – Chemische Reagenzien – Sukcesywne dostawy odczynników i materiałów zużywalnych do histopatologii oraz do oznaczania tiaminy dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy odczynników i materiałów zużywalnych do histopatologii oraz do oznaczania tiaminy dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach
Beschreibung1. Sukcesywne dostawy odczynników i materiałów zużywalnych do histopatologii oraz do oznaczania tiaminy dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach 2. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, przedmiot zamówienia podzielony jest na 7 odrębnych zadań, w tym: 1) Zadanie nr 1: odczynniki do hybrydowego procesora tkankowego LOGOS 2) Zadanie nr 2: materiały zużywalne w histopatologii 3) Zadanie nr 3 odczynniki używane w histopatologii 4) Zadanie nr 4 odczynniki inne 5) Zadanie nr 5 tusze histologiczne-barwniki do tkanek 6) Zadanie nr 6 akcesoria zużywalne do barwiarko-nakrywarki TissueTek Sakura 7) Zadanie nr 7 odczynniki i materiały zużywalne do oznaczania stężenia tiaminy 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 3.1. Specyfikacja cenowa – załącznik nr 2.1-2.7 do SWZ 3.2. Parametry wymagane – zadanie nr 7 – załącznik nr 2.8 do SWZ 3.3. Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych - opis równoważności zawarty został w rozdziale IV SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 6. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 7. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy (tzw. zmiany kontraktowe w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt. 1 ustawy) w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z warunkami zawartymi w załączniku nr 4 do SWZ. Zmiana umowy może także nastąpić w przypadkach, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 2-4 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 8. Klauzulę informacyjną wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 9. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 08.12.2026 r. 10. Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ.
Interne KennungDZ/DZ-381-1-56/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Titelzadanie nr 1 - odczynniki do hybrydowego procesora tkankowego LOGOS
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.1 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennungzadanie nr 1
LosLOT-0002
Titelzadanie nr 2 - materiały zużywalne w histopatologii
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.2 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennungzadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
LosLOT-0003
Titelzadanie nr 3 - materiały zużywalne w histopatologii
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.3 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennungzadanie nr 3
LosLOT-0004
Titelzadanie nr 4-odczynniki inne
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.4 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennungzadanie nr 4
LosLOT-0005
Titelzadanie nr 5-tusze histologiczne-barwniki do tkanek
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.5 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennungzadanie nr 5
LosLOT-0006
Titelzadanie nr 6-akcesoria zużywalne do barwiarko-nakrywarki TissueTek Sakura
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.6 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennungzadanie nr 6
LosLOT-0007
Titelzadanie nr 7-odczynniki i materiały zużywalne do oznaczania stężenia tiaminy
Beschreibung1.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2.7 do SWZ, 2) Parametry wymagane – zadanie nr 7 – załącznik nr 2.8 do SWZ ) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennungzadanie nr 7