See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej w 2027 r. - ZK-DZP.262.15.2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej, w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne (t. j. Dz. U. z 2026 r., poz. 43), do czterech podmiotów posiadających PPE (punkty poboru energii elektrycznej), objęte poniższym wykazem: 1) budynki Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, w grupie taryfowej: C11, C12a, C23, G12w, G11, B23 oraz budynek bez nadanej grupy taryfowej; 2) budynki Politechniki Białostockiej, w grupie taryfowej: B23 i C11; 3) budynki Uniwersytetu w Białymstoku, w grupie taryfowej: B23, B21, C21, C11 i G11. 4) budynki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina – Filia w Białymstoku, w grupie taryfowej: C21, C11 i G12. Wykaz punktów poboru energii elektrycznej w poszczególnych grupach taryfowych oraz zużycie energii elektrycznej w poszczególnych obiektach Partnerów zawierają Załączniki nr 2a, 2b, 2c, 2d do SWZ.
Interne Kennung: ZK-DZP.262.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej w 2027r.- ZK-DZP.262.15.2026
607743-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZK-DZP.262.15.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
Additional classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001