607746-2025 - Ergebnis
Niederlande – Computeranlagen und Zubehör – Server- en werkplekhardware met bijbehorende dienstverlening
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServer- en werkplekhardware met bijbehorende dienstverlening
BeschreibungServer- en werkplekhardware met bijbehorende dienstverlening, zie verder Uitnodiging tot Inschrijving met Bijlagen. Zie Uitnodiging tot Inschrijving paragraaf 4.2.3.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZie Uitnodiging tot Inschrijving.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 72100000 Hardwareberatung
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungServer- en werkplekhardware met bijbehorende dienstverlening, zie Uitnodiging tot Inschrijving met bijlagen. Zie paragraaf 4.2.3 Uitnodiging tot Inschrijving.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZie Uitnodiging tot Inschrijving paragraaf 4.4