See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROK Kolkenreiniging Midden- en West-Brabant en Hoeksche Waard
Beschreibung: De elf (11) gemeentelijke organisaties, te weten ABG-organisatie (Alphen-Chaam, Baarle-Nassau, Gilze en Rijen), Gemeente Altena, Gemeente Drimmelen, Gemeente Etten-Leur, Gemeente Geertruidenberg, Gemeente Hilvarenbeek, Gemeente Hoeksche Waard, Gemeente Oisterwijk, Gemeente Rucphen, Gemeente Steenbergen en Gemeente Zundert, hierna te noemen de ‘aanbestedende dienst(en)’ of ‘opdrachtgever(s)’, zijn voornemens een raamovereenkomst voor kolkenreiniging aan te besteden. Zie beschrijvend document en bijlagen.
Interne Kennung: K012274
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De elf (11) gemeentelijke organisaties, te weten ABG-organisatie (Alphen-Chaam, Baarle-Nassau, Gilze en Rijen), Gemeente Altena, Gemeente Drimmelen, Gemeente Etten-Leur, Gemeente Geertruidenberg, Gemeente Hilvarenbeek, Gemeente Hoeksche Waard, Gemeente Oisterwijk, Gemeente Rucphen, Gemeente Steenbergen en Gemeente Zundert, hierna te noemen de ‘aanbestedende dienst(en)’ of ‘opdrachtgever(s)’, zijn voornemens een raamovereenkomst voor kolkenreiniging aan te besteden. De dienstverlener wordt hierna aangeduid als (potentiële) inschrijver of opdrachtnemer.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90641000 Reinigung von Einlaufschächten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ROK Kolkenreiniging gemeente Etten Leur, Ruchpen, Steenbergen en Zundert
Beschreibung: De elf (11) gemeentelijke organisaties, te weten ABG-organisatie (Alphen-Chaam, Baarle-Nassau, Gilze en Rijen), Gemeente Altena, Gemeente Drimmelen, Gemeente Etten-Leur, Gemeente Geertruidenberg, Gemeente Hilvarenbeek, Gemeente Hoeksche Waard, Gemeente Oisterwijk, Gemeente Rucphen, Gemeente Steenbergen en Gemeente Zundert, hierna te noemen de ‘aanbestedende dienst(en)’ of ‘opdrachtgever(s)’, zijn voornemens een raamovereenkomst voor kolkenreiniging aan te besteden. Zie beschrijvend document.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 december 2028. De overeenkomst kan twee keer worden verlengd voor de duur van één jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging of bij het bereiken van de maximale omvang zoals hieronder vermeld.
Los: LOT-0002
Titel: ROK Kolkenreiniging gemeente Altena, Geertruidenberg en Drimmelen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ROK Kolkenreiniging ABG-gemeenten, Hilvarenbeek en Oisterwijk
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ROK Kolkenreiniging gemeente Hoeksche Waard
Interne Kennung: 4
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: K012274
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90641000 Gully cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4