607789-2026 - Wettbewerb
Estland – Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen – Liiklus- ja kaskokindlustuse hankimine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Liiklus- ja kaskokindlustuse hankimine
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on hankija sõidukitele liiklus- ja kaskokindlustuse ostmine riigihanke alusdokumentide sätestatud tingimustel ja korras. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313937-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Majandussõiduki kaskokindlustus
Beschreibung: Majandussõiduki kaskokindlustus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313937-0001
Los: LOT-0002
Titel: Busside liikluskindlustus
Beschreibung: Busside liikluskindlustus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313937-0002
Los: LOT-0003
Titel: Trollide liikluskindlustus
Beschreibung: Trollide liikluskindlustus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313937-0003
Los: LOT-0004
Titel: Trammide liikluskindlustus
Beschreibung: Trammide liikluskindlustus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313937-0004
Los: LOT-0005
Titel: Majandussõidukite liikluskindlustus
Beschreibung: Majandussõidukite liikluskindlustus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313937-0005
Los: LOT-0006
Titel: Sotsiaaltranspordi sõidukite liikluskindlustus
Beschreibung: Sotsiaaltranspordi sõidukite liikluskindlustus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313937-0006