See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Degvielas iegāde
Beschreibung: Degvielas iegāde
Interne Kennung: VND 2026/32
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132000 Benzin, 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Degvielas iegāde Ugāles un Usmas pagasta pārvaldes vajadzībām
Los: LOT-0002
Titel: Degvielas iegāde Ventspils novada pašvaldības administrācijas un pagastu pārvalžu vajadzībām
Los: LOT-0003
Titel: Degvielas iegāde SIA “VNK serviss” vajadzībām