2. Verfahren
Verfahren
Titel: Upgrade zkušebního motoru Waukesha – technická modernizace a zhodnocení zkušebního motoru Waukesha CM1
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je technická modernizace a zhodnocení stávajícího zkušebního motoru Waukesha CM1 (výrobní číslo E78K9150M 907916502BD, rok výroby 1996, FAS000552, interní kód: MON01) s řídící a vyhodnocovací jednotkou v uspořádání celého funkčního technologického celku pro stanovení oktanového čísla benzinu výzkumnou metodou podle EN ISO 5164 (ASTM D2699) zahrnující: - dodání, instalaci a uvedení do provozu v místě plnění, - odebrání nepotřebných dílů, komponent a náplní k ekologické likvidaci, - záruční servis po dobu záruční lhůty ode dne převzetí předmětu plnění zadavatelem, - garanci dostupnosti náhradních dílů a pozáručního servisu po dobu minimálně 10 let ode dne převzetí předmětu plnění kupujícím, - zaškolení uživatelů v obsluze předmětu plnění po jeho instalaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem veřejné zakázky je technická modernizace a zhodnocení stávajícího zkušebního motoru Waukesha CM1 (výrobní číslo E78K9150M 907916502BD, rok výroby 1996, FAS000552, interní kód: MON01) s řídící a vyhodnocovací jednotkou v uspořádání celého funkčního technologického celku pro stanovení oktanového čísla benzinu výzkumnou metodou podle EN ISO 5164 (ASTM D2699) zahrnující: - dodání, instalaci a uvedení do provozu v místě plnění, - odebrání nepotřebných dílů, komponent a náplní k ekologické likvidaci, - záruční servis po dobu záruční lhůty ode dne převzetí předmětu plnění zadavatelem, - garanci dostupnosti náhradních dílů a pozáručního servisu po dobu minimálně 10 let ode dne převzetí předmětu plnění kupujícím, - zaškolení uživatelů v obsluze předmětu plnění po jeho instalaci.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 25675/2026-900000-10010