See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje prevozov učencev v osnovne šole v Mestni občini Celje za šolska LETA 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029
Beschreibung: Izvajanje prevozov učencev v osnovne šole v Mestni občini Celje za šolska LETA 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029
Interne Kennung: JN-73815
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 551092
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 551093
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 551094
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 551095
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 551096