See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych pielęgniarskich
Interne Kennung: WSzS SP ZOZ. DOP.74.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udzielanie świadczeń zdrowotnych pielęgniarskich
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych pielęgniarskich w miejscu zamieszkania lub pobytu pacjenta
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych pielęgniarskich w miejscu zamieszkania lub pobytu pacjenta
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.74.2025-1
Los: LOT-0002
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych pielęgniarskich w Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej, w tym koordynowanie
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych pielęgniarskich w Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej, w tym pełnienie funkcji Koordynatora
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.74.2025-2
Los: LOT-0003
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych pielęgniarskich w warunkach ambulatoryjnych w Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych pielęgniarskich w warunkach ambulatoryjnych w Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej
Interne Kennung: WSzSSPZOZ.DOP.0232.74.2025-3