2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverlening met betrekking tot omgevingsplannen, omgevingsvergunningen en constructieve advisering
Beschreibung: De gemeente wil voor een periode van initieel 2 jaar en aansluitend de mogelijkheid tot verlengen met 2 maal 2 jaar een nieuwe partij contracteren voor toetsen en controleren van vergunningsaanvragen. De overeenkomst kent twee percelen die door maximaal twee organisaties wordt vervuld. zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocument
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22456000 Passierscheine, 75111200 Dienstleistungen der Legislative
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Omgevingsplan & omgevingsvergunningen
Beschreibung: Zie aanbestedinsdocumenten zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kent verlengingsopties
Los: LOT-0002
Titel: Constructieve onderteuning
Beschreibung: zie aanbestedingsdocument 1
Interne Kennung: 2