See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ginekologii i położnictwa w Oddziale Ginekologiczno - Położniczym w godzinach normalnej ordynacji, poza godzinami normalnej ordynacji, pozostawanie w gotowości, kierowanie i zarządzanie Oddziałem Ginekologiczno - Położniczym na stanowisku Lekarza Kierującego Oddziałem, udzielnie świadczeń w Poradni Ginekologiczno - Położniczej WSzS w Białej Podlaskiej
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ginekologii i położnictwa w Oddziale Ginekologiczno - Położniczym w godzinach normalnej ordynacji, poza godzinami normalnej ordynacji, pozostawanie w gotowości, kierowanie i zarządzanie Oddziałem Ginekologiczno - Położniczym na stanowisku Lekarza Kierującego Oddziałem, udzielnie świadczeń w Poradni Ginekologiczno - Położniczej WSzS w Białej Podlaskiej
Interne Kennung: DPK.503.137.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001