607902-2026 - Wettbewerb
Polen – Eisenchlorid – Dostawa środków chemicznych przwciwodorowych dawkowanych do ścieków
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa środków chemicznych przwciwodorowych dawkowanych do ścieków
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy środków chemicznych przeciwodorowych do wybranych obiektów MPWiK w celu obniżenia i utrzymania niskiego stężenia siarkowodoru w wybranych punktach sieci kanalizacyjnej. Przedmiot umowy obejmuje następujący asortyment: 1) Środek 1: Konsystencja: ciecz, Skład chemiczny: FeCl2 + H2O, Ilość żelaza całkowitego: 10,5 ±0,5%, Ilość azotanów: 0-2,5%, Ilość: 650 Mg 2) Środek 2: Konsystencja: ciecz, Skład chemiczny: FeCl3 + Mg(NO3)2 + H2O, Ilość żelaza całkowitego: 8,5 ±0,5%, Ilość azotanów: 8 ±1%, Ilość: 100 Mg 3) Środek 3: Konsystencja: ciecz, Skład chemiczny: FeCl3 + Mg(NO3)2 + H2O, Ilość żelaza całkowitego: 5 ±0,5%, Ilość azotanów: 17 ±1,5%, Ilość: 150 Mg 4) Środek 4: Konsystencja: ciecz, Skład chemiczny: Fe2(SO4)3 + Mg(NO3)2 + H2O, Ilość żelaza całkowitego: 11 ±0,5%, Ilość azotanów: 2,5 ±0,5%, Ilość: 100 Mg
Interne KennungPN/06/D/2026/1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24312122 Eisenchlorid
5. Los
LosLOT-0001