See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg uzupełniający na dostawę do WCSKJ produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych i chemioterapii
Beschreibung: Przetarg uzupełniający na dostawę do WCSKJ produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych i chemioterapii z podziałem na 34 Pakiety
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aprepitant
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Eribulinum
Los: LOT-0003
Titel: Cyclophosphamidum
Beschreibung: 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0004
Titel: Darbepoetinum alfa
Beschreibung: 1 pozycja asortmentowa
Los: LOT-0005
Titel: Lapatinib
Los: LOT-0006
Titel: Octreotidum
Beschreibung: 3 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0007
Titel: Panitumumab
Los: LOT-0008
Titel: Pazopanib
Los: LOT-0009
Titel: Topotecanum
Los: LOT-0010
Titel: Alpelisib
Los: LOT-0011
Titel: Amivantamabum
Los: LOT-0012
Titel: Capivasertibum
Los: LOT-0013
Titel: Dabrafenib
Los: LOT-0014
Titel: Dostarlimab
Los: LOT-0015
Titel: Durvalumab
Los: LOT-0016
Titel: Lazertinib
Los: LOT-0017
Titel: Olaparib
Los: LOT-0018
Titel: Osimertinib
Los: LOT-0019
Titel: Pemigatinibum
Los: LOT-0020
Titel: Ribociclibum
Los: LOT-0021
Titel: Serplulimabum
Los: LOT-0022
Titel: Sotorasibum
Los: LOT-0023
Titel: Talazoparib
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 24 (część) wykreślony
Beschreibung: Pakiet Nr 24 (część) wykreślony
Los: LOT-0025
Titel: Trametynib
Los: LOT-0026
Titel: Trastuzumab derukstekan
Los: LOT-0027
Titel: Tremelimumab
Los: LOT-0028
Titel: Ofatumumab
Los: LOT-0029
Titel: Palivizumab
Los: LOT-0030
Titel: Benralizumab
Los: LOT-0031
Titel: Tezepelumabum
Los: LOT-0032
Titel: Dimethyl sulfoxide
Los: LOT-0033
Titel: Mitoxantronum
Los: LOT-0034