607931-2026 - Ergebnis
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 6 150 000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 6 150 000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu bankowego długoterminowego w kwocie 6 150 000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz na spłatę wcześniejszych zaciągniętych kredytów. 2. Kredyt bankowy długoterminowy w kwocie 6 150 000,00 zł (sześć milionów sto pięćdziesiąt tysięcy złotych) w banku krajowym, z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów. Oprocentowanie oparte na stawce WIBOR dla jednomiesięcznych złotowych depozytów międzybankowych z ostatniego dnia roboczego miesiąca poprzedzającego okres odsetkowy powiększone o marżę banku. Kredyt nie będzie obciążony innymi opłatami niż wymienione w SWZ, jedynym kosztem kredytu jest jego oprocentowanie od faktycznie wykorzystanej kwoty. Przez cały okres kredytowania marża Kredytodawcy pozostaje niezmienna. Kredytobiorcy będzie przysługiwać prawo do: • niewykorzystania pełnej kwoty kredytu, • wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych kosztów, • wydłużenia terminu spłaty kredytu bez dodatkowych kosztów w trakcie trwania umowy Forma zabezpieczenia kredytu - weksel własny „in blanco” podpisany przez reprezentację Zarządu Powiatu Łukowskiego wraz z kontrasygnatą Skarbnika Powiatu. 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. W przypadku, gdy stawka bazowa WIBOR 1M osiągnie wartość ujemną, przyjmuje się, że wartość stopy bazowej WIBOR 1M jest równa zero. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w Rozdziale II SWZ
Vorherige Bekanntmachung329772-2026
Interne KennungIZP.272.16.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 PZP Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu bankowego długoterminowego w kwocie 6 150 000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz na spłatę wcześniejszych zaciągniętych kredytów. 2. Kredyt bankowy długoterminowy w kwocie 6 150 000,00 zł (sześć milionów sto pięćdziesiąt tysięcy złotych) w banku krajowym, z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów. Oprocentowanie oparte na stawce WIBOR dla jednomiesięcznych złotowych depozytów międzybankowych z ostatniego dnia roboczego miesiąca poprzedzającego okres odsetkowy powiększone o marżę banku. Kredyt nie będzie obciążony innymi opłatami niż wymienione w SWZ, jedynym kosztem kredytu jest jego oprocentowanie od faktycznie wykorzystanej kwoty. Przez cały okres kredytowania marża Kredytodawcy pozostaje niezmienna. Kredytobiorcy będzie przysługiwać prawo do: • niewykorzystania pełnej kwoty kredytu, • wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych kosztów, • wydłużenia terminu spłaty kredytu bez dodatkowych kosztów w trakcie trwania umowy Forma zabezpieczenia kredytu - weksel własny „in blanco” podpisany przez reprezentację Zarządu Powiatu Łukowskiego wraz z kontrasygnatą Skarbnika Powiatu. W przypadku, gdy stawka bazowa WIBOR 1M osiągnie wartość ujemną, przyjmuje się, że wartość stopy bazowej WIBOR 1M jest równa zero. 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.