2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie biura Spółki oraz wewnętrznych powierzchni nieruchomości pozostających w zasobie Towarzystwa Budownictwa Społecznego Warszawa Północ sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie biura Spółki oraz wewnętrznych powierzchni nieruchomości pozostających w zasobie Towarzystwa Budownictwa Społecznego Warszawa Północ sp. z o.o. Wykonawca zobowiązany będzie do bieżącej współpracy z wyznaczonymi Administratorami. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się załączniku nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia), załączniku nr 4 do SWZ (wzór umowy) oraz niniejszej SWZ
Interne Kennung: TBS/PZP/7/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie biura Spółki oraz wewnętrznych powierzchni nieruchomości pozostających w zasobie Towarzystwa Budownictwa Społecznego Warszawa Północ sp. z o.o. Wykonawca zobowiązany będzie do bieżącej współpracy z wyznaczonymi Administratorami. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się załączniku nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia), załączniku nr 4 do SWZ (wzór umowy) oraz niniejszej SWZ.