2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup infrastruktury serwerowo-sieciowej wraz z oprogramowaniem i usługą wsparcia
Beschreibung: 1. Przedmiotowe zamówienie jest podzielone na dwie części, gdzie przedmiotem zamówienia jest: 1.1. dla Części I - Dostawa infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania do wirtualizacji 1.2. dla Części II Dostawa infrastruktury sieciowej
Interne Kennung: ZP/23/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Części I - Dostawa infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania do wirtualizacji
Beschreibung: Przedmiot zamówienia dla Części I, o którym mowa w ust 4.1.1. SWZ obejmuje dostawy Infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania do wirtualizacji, ujętych w Załączniku nr 1. OPZ, w tym: . 1. W ramach zamówienia gwarantowanego Zmawiający zakupi: 1.1. Serwery Obliczeniowe typ A – 14 szt. 1.2. Serwer Tyb B- Arbiter- 2 szt. 1.3. Macierz Produkcyjna All-Flash NVMe -2 szt. 1.4. Macierz Backupowa – HDD – 2 szt. 1.5. Przełączniki SAN — Fibre Channel 64G – 4 szt. 1.6. Biblioteki Taśmowe LTO – 2 szt. 1.7. Oprogramowanie do wirtualizacji 1.8. Usługi wdrożenia, konfiguracji i migracji 1.9. warsztaty praktyczne dla administratorów PFRON 2. W ramach zamówienia opcjonalnego Zamawiający zakupi: 2.1. Serwery typ A – Obliczeniowy – 6 szt. 2.2. Macierz Produkcyjna All-Flash NVMe – 2 szt. 2.3. Oprogramowanie do wirtualizacji 3. W ramach realizacji Przedmiotu zamówienia dla Części I Wykonawca zobowiązuje się także: 3.1. wdrożyć dostarczone rozwiązania zgodnie z wytycznymi Zamawiającego określonymi w Załączniku nr 1 do SWZ. W przypadku dostarczenia rozwiązania równoważnego wdrożenie odbędzie się na zasadach opisanych w Załączniku nr 1 do SWZ. Wykonawca przygotuje dokumentację powdrożeniową 3.2. Wykonawca przeprowadzi warsztaty stacjonarne z dostarczonego rozwiązania dla pracowników Zamawiającego zgodnie z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 4. Rozwiązania dostarczone w ramach Przedmiotu zamówienia dla Części I zostaną objęte przez Wykonawcę gwarancją zgodnie z zapisami Załącznika nr 3 do SWZ – PPU Paragraf 17 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki realizacji oraz obowiązki Wykonawcy dla Części I zawiera OPZ - stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowane Postanowienia Umowy (dalej PPU dla Części I) – stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32420000 Netzausrüstung, 30233160 Streamer-Laufwerk, 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach zamówienia opcjonalnego Zamawiający zakupi: 1. Serwery typ A – Obliczeniowy – 6 szt. 2. Macierz Produkcyjna All-Flash NVMe – 2 szt. 3. Oprogramowanie do wirtualizacji.
Los: LOT-0002
Titel: Części II Dostawa infrastruktury sieciowej
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia dla Części II, o którym mowa w ust 4.1.2. obejmuje dostawy infrastruktury sieciowej, ujętych w Załączniku nr 1A OPZ, w tym: 1.1. dostawy fizycznych urządzeń i fizycznych elementów infrastruktury sieciowej oraz oprogramowania ujętych w OPZ, 1.2. świadczenia usług Asysty Technicznej i Konserwacji dla dostarczonego sprzętu i oprogramowania (dalej jako „ATiK”) w zakresie i w sposób opisany Umową i OPZ. 2. W ramach realizacji Przedmiotu zamówienia dla Części II Wykonawca zobowiązuje się także: 2.1. wdrożyć dostarczone rozwiązania zgodnie z wytycznymi Zamawiającego określonymi w Załączniku nr 1A do SWZ 2.2. przygotować i dostarczyć dokumentację powdrożeniową zgodnie z zapisami w Załącznika nr 1A do SWZ 2.3. przeprowadzić warsztaty zdalnie lub w siedzibie Zamawiającego z dostarczonego rozwiązania dla 5 pracowników Zamawiającego zgodnie z zapisami w Załącznika nr 1A do SWZ. 3 Rozwiązania dostarczone w ramach Przedmiotu zamówienia dla Części II zostaną objęte przez Wykonawcę gwarancją zgodnie z zapisami Załącznika nr 3A do SWZ – PPU Paragraf 18, 4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki realizacji oraz obowiązki Wykonawcy dla Części II- zawiera OPZ stanowiący załącznik nr 1 A do SWZ oraz Projektowane Postanowienia Umowy (dalej PPU dla Części II) stanowiące Załącznik nr 3A do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket