607943-2026 - Ergebnis
Rumänien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – SERVICII DE PREGATIREA TERENULUI IN VEDEREA IMPADURIRII PENTRU DIRECTIA SILVICA GIURGIU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII DE PREGATIREA TERENULUI IN VEDEREA IMPADURIRII PENTRU DIRECTIA SILVICA GIURGIU
Beschreibung: Prestare de servicii de pregatirea terenului conform caiet de sarcini; AC va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor:15
Interne Kennung: 3236/29.04.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT 1 UP I O.S. Giurgiu
Beschreibung: Servicii de pregătirea terenului și solului în vederea împăduririi pe suprafața de 27.28 ha conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: LOT 2 UP II O.S. Giurgiu
Beschreibung: Servicii de pregătirea terenului și solului în vederea împăduririi pe suprafața de 42,25 ha conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: LOT 3 UP III, VI, VII O.S. Giurgiu si UP III O.S. Comana
Beschreibung: Servicii de pregătirea terenului și solului în vederea împăduririi pe suprafața de 46.99 ha conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 3