607946-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittellösungen – Przetarg nieograniczony PN/38L/05/2026 na dostawy preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzetarg nieograniczony PN/38L/05/2026 na dostawy preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy”.
Vorherige Bekanntmachung453470-2026
Interne KennungPN/38L/05/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
BeschreibungZadanie nr 1 - Pierwiastki śladowe
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
BeschreibungZadanie nr 2 - Składniki cząstkowe żywienia pozajelitowego
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
BeschreibungZadanie nr 3 - Worki RTU
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4
BeschreibungZadanie nr 4 - Worki do żywienia pozajelitowego do podaży centralnej o wysokiej zawartości azotu
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5
BeschreibungZadanie nr 5 - Worki do zywienia pozajelitowego do podaży centralnej i na obwód
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6
BeschreibungZadanie nr 6 - Żywienie dojelitowe
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7
BeschreibungZadanie nr 7 - Żelatyna
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8
BeschreibungZadanie nr 8 - Fosforany organiczne do ŻP
Interne KennungZadanie nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9
BeschreibungZadanie nr 9 - Zestaw witamin do żp
Interne KennungZadanie nr 9
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10
BeschreibungZadanie nr 10 - Żywienie dojelitowe II
Interne KennungZadanie nr 10
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11
BeschreibungZadanie nr 11 - Worki do zywienia pozajelitowego do podaży centralnej i na obwód
Interne KennungZadanie nr 11