607956-2026 - Ergebnis
Slowenien – Reinigungsdienste – Izvajanje storitev čiščenja poslovnih prostorov VDC POLŽ Maribor – pridržano javno naročilo
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje storitev čiščenja poslovnih prostorov VDC POLŽ Maribor – pridržano javno naročilo
Beschreibung: Izvajanje storitev čiščenja poslovnih prostorov VDC POLŽ Maribor za obdobje dveh let. Naročnik predmetno javno naročilo oddaja kot pridržano javno naročilo v skladu s 31. členom ZJN-3 iz razloga, ker sam ne izpolnjuje kvote zaposlovanja invalidov in namerava na podlagi določil 64. člena Zakona o zaposlitveni rehabilitaciji in zaposlovanju invalidov (Uradni list RS, št. 16/07 – uradno prečiščeno besedilo, 87/11, 96/12 – ZPIZ-2, 98/14 in 18/21) z realizacijo tega javnega naročila znižati obveznost plačila prispevka za vzpodbujanje zaposlovanja invalidov z nadomestno izpolnitvijo kvote.
Interne Kennung: JN-75746
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Izvajanje storitev čiščenja poslovnih prostorov VDC POLŽ Maribor – pridržano javno naročilo. Naročnik predmetno javno naročilo oddaja kot pridržano javno naročilo v skladu s 31. členom ZJN-3 iz razloga, ker sam ne izpolnjuje kvote zaposlovanja invalidov in namerava na podlagi določil 64. člena Zakona o zaposlitveni rehabilitaciji in zaposlovanju invalidov (Uradni list RS, št. 16/07 – uradno prečiščeno besedilo, 87/11, 96/12 – ZPIZ-2, 98/14 in 18/21) z realizacijo tega javnega naročila znižati obveznost plačila prispevka za vzpodbujanje zaposlovanja invalidov z nadomestno izpolnitvijo kvote.
Interne Kennung: 551387