See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) sprzęgów zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych."
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) sprzęgów zdemontowanych z pojazdów trakcyjnych objętych zakresem podstawowym zamówienia oraz innych czynności wskazanych przez Zamawiającego objętych prawem opcji w zakresie zadania/zadań: Zadanie nr 1 - Przedmiotem zamówienia jest naprawa rewizyjna czwartego poziomu (P4) 12 szt. sprzęgów samoczynnych firmy Dellner Couplers, zdemontowanych z pojazdów serii EN63A; Zadanie nr 2 - Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) ośmiu (8) sztuk sprzęgów czołowych typu 010.518 firmy Voith oraz czterech (4) sztuk sprzęgów międzywagonowych typu 750.008 firmy Voith, zdemontowanych z pojazdów serii EN96-001, EN96-002, EN96-003, EN96-004.
Interne Kennung: Ki.240.3053.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - naprawa rewizyjna czwartego poziomu (P4) 12 szt. sprzęgów samoczynnych firmy Dellner Couplers, zdemontowanych z pojazdów serii EN63A;
Beschreibung: Naprawa polega na przywróceniu wymiarów naprawczych oraz parametrów eksploatacyjnych, zgodnie z DSU, dokumentacją konstrukcyjną, normami oraz dokumentacją techniczno-ruchową.
Interne Kennung: Ki.240.3053.2026 - 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) ośmiu (8) sztuk sprzęgów czołowych typu 010.518 firmy Voith oraz czterech (4) sztuk sprzęgów międzywagonowych typu 750.008 firmy Voith, zdemontowanych z pojazdów serii EN96-001, EN96-002, EN96-003, EN96-004.
Interne Kennung: Ki.240.3053.2026 - 2